zychowicz poleca
Program lojalnościowy - REGULAMIN DLA KLIENTÓW
22-11-2016

1. Głównym organizatorem programu jest firma: GSP sp. z o.o., ul. Janosika 135, 92–108 Łódź, tel. 042 632 29 25, dalej nazywana GSP.

2. Uczestnikami programu “Milowe Zakupy” uprawnionymi do otrzymania nagród mogą być pełnoletnie osoby fizyczne nie będące pracownikami sklepów firmowych Zychowicz.

3. Uczestnicy programu “Milowe Zakupy” dokonując zakupów w sklepach firmowych Zychowicz za kwotę min. 30zł otrzymują 1 punkt na konto karty. Każda  wielokrotność 30zł wydana podczas jednych zakupów pozwala otrzymać proporcjonalną ilość punktów na konto karty.

4. Do naliczenia  punktów na kartę niezbędne jest posiadanie przy zakupie karty programu „Milowe Zakupy” oraz paragonu zakupu.

5. Naliczenie punktów możliwe jest tylko i wyłącznie bezpośrednio po transakcji w sklepie w którym został dokonany zakup.

6. W przypadku awarii terminala do naliczania punktów programu „Milowe Zakupy” nie ma możliwości naliczenia punktów za transakcję.

7. Nie ma możliwości naliczania punktów na kartę na podstawie paragonów z innego dnia, z innego sklepu firmowego bądź od innego klienta.

8. Nie ma możliwości przelewania punktów z jednej karty na drugą kartę.

9. Uczestnictwo w programie „Milowe Zakupy” w sklepach firmowych Zychowicz jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu.

10. Szczegółowy regulamin organizatora programu - firmy GSP znajduje się na stronie internetowej www.milowezakupy.pl

 

Zapraszamy do współpracy!

Powrót - Zychowicz, Daleszyce!
Zapraszamy do sklepów - Zychowicz, Daleszyce!